TEAM

TEAM

Kenneth Remue

Zaakvoerder

Oprichter Davo Group, gepassioneerd door technologie en vliegtuigen.

+32 9 216 60 90
kenneth.remue@davogroup.be

Wim Van de Walle

Directie

GP liefhebber, 28 jaar ervaring in de sector.

+32 9 395 15 51
wim.vandewalle@davogroup.be

Test

Suzan Maertens

Preventieadviseur

There ain’t no mountain high enough voor onze ultraloopster. Geen obstakels voor haar, enkel uitdagingen.

+32 9 216 60 98
suzan.maertens@davogroup.be

Kenneth Buyle

Operations Manager

Als je denkt dat zijn haar keurig en strak zit dan heb je zijn operations skills nog niet gezien!

+32 9 216 60 92
kenneth.buyle@davogroup.be

Stefan Berth

Senior Business Consultant

Soms wat luidruchtig maar gelukkig kan hij zich op het veld uitleven als trainer van jeugdvoetbalploeg Vinkt.

+32 9 216 60 95
stefan.berth@davogroup.be

Bert Van Kerckhove

Account Manager

 

+32 50 96 95 00
bert.vankerckhove@davogroup.be

Brent Van Den Hove

Inside Sales - Business Consultant

Rationeel, goedgezind, klein hartje, IT-beest & voetballiefhebber!

+32 9 216 60 93
brent.vandenhove@davogroup.be

Bart Van Den Bremt

Business Development Manager

 

+32 9 216 60 94
bart.vandenbremt@davogroup.be

Nicolas July

Project Manager

Een gedreven en teamgerichte collega die graag vooruit wil. In zijn vrije tijd is hij een gepassioneerd sportschutter.

+32 9 395 15 54
nicolas.july@davogroup.be

Jorg Verheust

Project Coördinator

Vroeger stond hij voor de klas als leerkracht IT, nu leidt hij onze projecten in goede banen.

+32 9 245 66 45
jorg.verheust@davogroup.be

 

Wesly Vandecasteele

Realisation & Support Engineer

Een echte specialist in de IT wereld. Altijd straight to the point!

+32 9 245 66 45
wesly.vandecasteele@davogroup.be

 

Stéphanie Dommekragt

Financiën

Goedlachs, punctueel en betrouwbaar. Na het gecijfer maakt ze graag tijd vrij voor een loopje.

+32 9 245 66 45
stephanie.dommekragt@davogroup.be

Magali Raskin

Aankoop

Op de werkvloer staat ze steeds klaar met een goedlachse en ijverige motivatie. Nadien trekt ze graag haar loopschoenen aan voor een rondje ontspanning.

+32 9 395 15 66
magali.raskin@davogroup.be

Kim Claus

Back Office

Als getrainde wandelaarster staat ze in de frontline altijd paraat om de klanten en collega’s te ondersteunen.

+32 9 245 49 45
kim.claus@davogroup.be

Margot Goessaert

Marketing Officer

Jong, vlot en gedreven. Positive vibes only!

+32 9 395 15 63
margot.goessaert@davogroup.be

Quinten De Roo

Data & Voice Engineer

Motorfanaat, maar racen hoort er niet bij. Het enige wat echt snel moet gaan, zijn de netwerken die hij opzet.

Tom Haerinck

Data & Voice Engineer

Een spring int ’t veld maar heel loyaal naar klanten toe. Zijn humoristisch kantje leer je snel kennen.

 

Ruben Piro

Data & Voice Engineer

 

 

Serge Dierickx

Helpdesk engineer

 

+32 9 216 60 99
support@davogroup.be

Dylan Vaereman

Helpdesk Engineer

Behulpzaam en zachtaardig, zo kan je hem beschrijven. Klantenservice staat voor hem centraal.

+32 9 216 60 99
support@davogroup.be

Marc Claus

Project Manager

Een vervent fietser en vliegtuigliefhebber.

+32 9 245 66 45

Ionut Marius Croitoru

Data Technieker

Lance De Raeve

Data Technieker

 

 

Constantin Cristian Moise

Data Technieker

Papara Catalin-Vasile

Data Technieker

Robert Gladei

Data Technieker
Vraag een offerte aan